Ta pravá obuv pro Vaše chodidla

S blížícím se létem začínáme uvažovat nad pořízením vhodné letní obuvi. Jak ale zvolit trendy a zároveň pohodlnou obuv? Nejdůležitější je zamyslet se nad typem a posléze značkou, která Vám bude vyhovovat.

Pokud mezi Vaši oblíbenou obuv patří balerínky, měla byste se rozhodně zamyslet nad balerínami Mel. Díky vzhledu a materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, se stanou Vašimi nejoblíbenějšími botami. Stejně pohodlné a módní jsou i baleríny Melissa, které by ve Vašem botníku také neměly chybět.

Oranžové baleríny Melissa | Boty-Melissa.cz

Dáváte-li přednost spíše sandálům a páskovým botám, potom doporučuji snad nejznámější a nejoblíbenější německou značku obuvi. Sandály Tamaris jsou jedněmi z nejoblíbenějších letních bot vůbec. Díky široké nabídce si vybere jak mladá slečna, tak i starší paní. Oblíbené jsou i pantofle Tamaris, baleríny Tamaris a samozřejmě i lodičky Tamaris, které se hodí nejen ke slavnostní příležitosti, ale i na všední nošení. Dalšími lodičkami, které rozhodně stojí za zmínku, jsou dámské lodičky Xti. Tato španělská značka Vám zajišťuje nejnovější stylovou obuv, ve které zazáříte.

Sandály Xti - černé

Pro milovnice „gumové“ obuvi, nabízí značka Crocs ty nejmódnější a nejstylovější boty. Nejen sandále Crocs, ale především balerínky Crocs se začínají pomalu vrývat do našeho podvědomí. Tato obuv působí sportovním dojmem, tudíž ji ocení především sportovně nadané ženy. Avšak holínky Crocs by neměly chybět v botníku žádné ženy, která se zajímá o módu.

Elegantní módní kabelky – základ úspěchu

O té pravé letní obuvi jste si již pravděpodobně zjistili první poslední. Nyní je třeba k této obuvi zvolit také vhodnou kabelku. Na léto je lepší volit kabelky spíše lehčí a menší ať se s nimi v horkých letních dnech nemusíte příliš tahat. Moderní kabelky jsou širších střihů a nabízejí dostatek prostoru pro Vaše náčiní. Obvykle bývají vyrobené ze semiše a díky tomu můžete takové kabelky sehnat i do 500 nebo 1000 Kč. Dejte spíše na elegantní vzhled než se snažit co nejvíce ušetřit. Určitě se vyplatí si pár stovek u kabelky připlatit, aby byla kvalitní a hlavně, aby se Vám líbila. Za ten krásný pocit to jednoznačně stojí. Nepřehlédněte také nové kolekce značky Vero moda!