Vero Moda umí i doplňky

Každá správná žena ví, že kvalitním a pěkným oblečením oblékání nekončí. Vždy je potřeba dodat pověstnou třešinku na dortu, která vyzdvihne naše ženství a zjemní celkový dojem. Ozdobme se.

Hlavně nic nepřeplácat

Šperky a jiné doplňky bychom měli vybírat až nakonec, podle stylu oblečení, do kterého jsme se oděli. Nikdy by to nemělo být naopak. Pokud ovšem nenosíte celoročně jedny a ty samé nenápadné náušnice, případně jemný zlatý/stříbrný náramek nebo řetízek.

Mluvíme zde o špercích výraznějších, kterými chcete outfit doplnit, nebo oživit. Platí pravidlo, že pouze jeden ze šperků by měl být výrazný, tedy pokud máte mohutný náhrdelník, náušnice budou spíše decentní.  Také si dejte pozor na výběr šperků k výrazným šatům/oblečení. Pokud mají být vaším hlavním lákadlem vzorované šaty, volte šperky spíše nenápadné.

Nepřehlédněte také článek o šatech Vero Moda!

Šperky Vero Moda

Vero Moda nabízí jednoduché náušnice ve stříbrné neb zlaté barvě ve tvaru kapky a zlaté trojúhelníkové náušnice Vero Moda Sinne. Oboje jsou ideální na každodenní nošení. Jsou velice lehké, takže o nich ani nebudete vědět. Skvěle vyniknou, když si vlasy sčešete do culíku nebo drdolu. Všechny se navíc dají koupit v eshopu. Proto nepřehlédneš Vero Moda eshop a vyberte si ty své již dnes!

Nabídka náhrdelníků Vero Moda je mnohem širší. A díky nenápadnosti výše zmíněných náušnic máte volnou ruku při výběru náhrdelníku. Všechny náhrdelníky jsou k mání ve dvou variantách (stříbrná/zlatá), takže je nebude problém sladit s náušnicemi. Krásným šperkem ideálním do většího výstřihu je náhrdelník Vero Moda Jacky. Jemný řetízek, na kterém je zavěšená tenká tyčinka nenápadně přivede pohledy mužů k vašim přednostem.

Úplně největší výběr máte u náramků. Vyberete si, když hledáte jemný řetízkový, i když toužíte po masivním kovovém, s kameny nebo korálky. Aby bylo naše doporučení kompletní, navrhujeme jemné náušnice s náhrdelníkem doplnit o náramek Vero Moda Hanne, který je taktéž dostupný ve stříbrné i zlaté barvě.

Tento příspěvek je publikovaný v rubrice Style a otagovaný jako .